İçeriğe geç

Hakkımızda

Nita Dış Ticaret A.Ş., lisans dünyasında birçok marka ile iş birliği yapmak üzere kurulmuş ve ağırlıklı olarak tüketim malları alanında hizmet veren uluslararası bir ticaret şirketidir. Merkezi İstanbul’da bulunan firmanın Vietnam ve Tokyo’da temsilcilikleri bulunmaktadır.

Nita Dış Ticaret A.Ş., Nita Toys markasıyla 2017 yılında oyuncak dünyasına giriş yapmıştır. Bünyesinde Hasbro, Giochi Preziosi gibi birçok markanın dağıtımını yapan firma, 2019 yılından beri de film karakterlerinden oyun karakterlerine, dizi oyuncularından müzisyenlere, sporculardan diğer tanınmış kişilere kadar geniş skalada ürettiği pop figürleriyle tüm dünyada rağbet gören Funko markasının Türkiye Distribütörü olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Disney, Warner Bros. ve Cartoon Network gibi firmalar ile birçok projeye imza atan firma, aynı zamanda sektörde birçok perakende devi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

İlk günden itibaren amacı; sevdiklerinizle öğrenmenize, yaratmanıza, oynamanıza ve kutlamanıza yardımcı olan yüksek kaliteli ve güvenli ürünler sunmak olan Nita Toys, oyuncak pazarındaki tüm yenilikleri takip etmekte ve ürün yelpazesini her geçen gün daha da genişletmektedir.